• Ostrzenie narzędzi

  Twoje narzędzia nie są wystarczająco ostre? Naostrzymy je dla Ciebie! Dajemy gwarancję precyzji.

  przejdź do oferty.

 • Mechanika

  Zepsuł Ci się samochód? Powierz go mechanikom z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Zapewniamy pełny zakres napraw.

  przejdź do oferty.

 • Fryzjerstwo

  Marzysz o szałowej fryzurze? Odmień swój wizerunek w salonie „Anna”. Kompleksowa opieka Twoich włosów.

  przejdź do oferty.

 • Ślusarstwo

  Potrzebujesz bramy, ogrodzenia czy balustrady? Zapewniamy stabilne konstrukcje, które będą Ci służyć przez długie lata.

  przejdź do oferty.

 • Reklama

  Szukasz sposobu, by zareklamować swoją firmę? Zainwestuj w skuteczną reklamę zewnętrzną. Projektujemy, produkujemy i montujemy.

  przejdź do oferty.

O nas

Gradek – rodzinne tradycje

Jesteśmy firmą z Giżycka opartą na rodzinnych tradycjach. Działalność gospodarczą rozpoczął Józef Gradek w 1995 roku. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, zaczął świadczyć usługi z zakresu ostrzenia narządzi oraz ślusarstwa i tokarstwa. Dla klientów z Giżycka i okolic wykonywał wysokiej jakości bramy, kraty, ogrodzenia czy balustrady nierdzewne. Pomagał również w awaryjnym otwieraniu samochodów i zamków. W tamtym okresie siedziba firmy mieściła się w jednym pomieszczeniu o powierzchni 60m2.

 

Nowa siedziba – nowe możliwości

W 1999 roku Józef Gradek postanowił znacząco poszerzyć ofertę firmy. W tym celu przeniósł siedzibę do aktualnej lokalizacji przy ulicy Przemysłowej 8 w Giżycku i wybudował warsztat samochodowy o powierzchni 110m2. Od tego momentu nazwisko Gradek było również kojarzone z nowoczesną mechaniką samochodową.

W 2005 roku na czele firmy stanął syn Józefa Gradka, Jacek. 10 lat prowadzenia firmy przez ojca sprawiło, że przejmował cenione przedsiębiorstwo, które miało grono zadowolonych klientów. Nie spoczął jednak na laurach. Poprzez liczne inwestycje i skuteczne wykorzystanie środków z dofinansowań nie tylko unowocześnił dotychczasowe działalności, ale także poszerzył ofertę firmy o projektowanie i wykonywanie reklam zewnętrznych, m.in.: szyldów, tablic, banerów, grafik na pojazdach i jachtach itd.

Wykorzystując przestronne warunki lokalowe, firma zaczęła także świadczyć usługi fryzjerskie w prowadzonym przez żonę Jacka Gradka, Annę, salonie fryzjerskim.

W chwili obecnej firma PPHU Jacek Gradek zajmuje nowoczesny, własnościowy lokal o powierzchni 460m2. Przed budynkiem znajduje się strzeżony parking dla klientów.

 

Co nas wyróżnia?

 • doświadczenie pracowników – za każdą dziedzinę naszej działalności odpowiadają wykwalifikowani specjaliści,
 • znajomość rynku lokalnego – od blisko 20 lat prowadzimy działalność w Giżycku, dlatego doskonale znamy specyfikę tego miasta oraz potrzeby jego mieszkańców,
 • rzetelność – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy go tak, by klient był zadowolony z efektu,
 • kompleksowość – dzięki interdyscyplinarności możemy podejmować skomplikowane zlecenia bez konieczności angażowania podwykonawców,
 • dyspozycyjność – w wielu przypadkach możemy zareagować praktycznie natychmiast po złożeniu zamówienia.

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteś tutaj:

Czekamy na Ciebie

PPHU Jacek Gradek

ul. Przemysłowa 8, 11-500 Giżycko

tel.: 509 610 458
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


fryzjerstwo - 500 068 105                reklama - 531 901 979

Pokaż PPHU Jacek Gradek na większej mapie